Küçük İşletme

İş forumları yalnızca yeni girişimlerde bulunmak isteyen kişilerin ve şirketlerin ilgisini çekmeyip var olan küçük işletmesini büyütmek isteyen, ulusal ve yerel ekonominin yanı sıra dünyaya açılma planları yapan kişiler ve şirketlerin de ilgisini çekmektedir. Çünkü iş ve ekonomi forumları yatırımcıların sadece mevcut ekonomik koşulları ve piyasa şartlarını konuştuğu toplantılar değil aynı zamanda dahil oldukları sektördeki küçük işletmelerini nasıl büyütebileceklerini ve pazar paylarını nasıl arttırabileceklerini tartıştıkları platformlardır. İstanbul gibi büyük bir şehirde küçük bir işletmeniz varsa ve ayakta kalmak istiyorsanız yeniliklere açık olmalı ve planlamanızı iyi yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden iş forumları potansiyeli olan küçük işletmelerin bu potansiyeli açığa çıkartıp mevcut ekonomik düzende daha büyük kazanımlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Bilişim teknolojileri uzmanlarının, muhasebecilerin, yöneticilerin, pazarlama uzmanlarının ve insan kaynakları uzmanları gibi iş dünyasının bel kemiğini oluşturan alanlarda kişilerin katıldığı büyük iş forumları küçük işletme sahiplerinin gelişimi için önemli bir rol üstlenmektedir.

Bilişim teknolojileri uzmanlarının iş forumlarında yaptıkları konuşmalar küçük işletme sahiplerinin yatırımlarını ve girişimlerini nasıl internet ortamında kolay ve etkili bir şekilde duyurabileceklerini öğrenmeleri konusunda katılımcılara büyük katkı sağlamaktadır. Büyük iş forumlarında yöneticiler ve uzman muhasebeciler yeni girişimcilere ve küçük işletme sahiplerine finans kaynaklarını ve bütçelerini nasıl doğru bir şekilde yönetebileceklerini anlatmaktadır. Öte yandan pazarlama uzmanları fikir sahiplerinin iş dünyasında ne tür projelere maddi destek bulabileceklerini anlatmaktadır.

Önemli yardımlaşma ve dayanışma platformları olan iş ve ekonomi forumları sayesinde genç girişimciler iş dünyasındaki uzman kişilerden yalnızca tavsiye almayıp aynı zamanda onlara iş dünyasına ve gelecekte yapacakları yatırımlara dair akıllarında kalan soruları da sorabilme şansına sahip olmaktadırlar.

Futurallia İstanbul, bilişim dünyasındaki önemli isimlerden, şirket yöneticilerine, muhasebecilerden insan kaynakları ve pazarlama uzmanlarına kadar iş dünyasında şirketlerin bel kemiğini oluşturan görevlerde bulunan birçok önemli isme ve bu isimlerden globalleşen dünyada ekonomiye ve ticarete dair yenilikçi ve yol gösterici fikirler almak isteyen yeni girişimcilere ve küçük işletme sahiplerine ev sahipliği yapmaktadır. Kazancınıza kazanç katmak için sizi de Futurallia İstanbul’a bekliyoruz.